Pamela Anderson rrëfen një moment ‘të pistë’ për aktorin e njohur

Mediale Vip

Pamela Anderson rrëfen një moment ‘të pistë’ për aktorin e njohur

Më: 28 janar 2023 Në ora: 18:28
Pamela Anderson dhe Jack Nicholson

Pamela Anderson po tregon një histori 'të pistë' nga koha që kaloi në rezidencën e Playboy.

Në një fragment të kujtimeve në librin e saj të ardhshëm, Love, Pamela, kujtoi një vizitë në ish-shtëpinë famëkeqe të themeluesit të revistës Playboy, Hugh Hefner, ku ajo u përplas me Jack Nicholson ndërsa ai ishte " duke e bërë treshe në tualet."

"Z. Nicholson kishte dy gra të bukura" shkruan Anderson. "Të gjithë po qeshnin dhe putheshin pas murit, duke rrëshqitur mbi njëri-tjetrin. Unë kalova për të përdorur pasqyrën, duke u përkulur mbi lavaman për të rregulluar shkëlqimin e buzëve".

“Duke u munduar të mos shikoja, por nuk munda ta mbaja veten dhe i rashë në sy në reflektimin e pasqyrës. Unë mendoj se kjo e çoi atë në vijën e finishit, sepse ai bëri një zhurmë qesharake, buzëqeshi dhe tha: 'Faleminderit, e dashur' "

Ndërsa Anderson rrëfeu historinë e "Playboy Mansion" për Variety, ajo i përshkroi kujtimet e saj të periudhës kohore - megjithëse aktorja nuk specifikoi se kur ndodhi kjo vizitë - "si liri e plotë".

Ishte plot me artistë, filantropë, intelektualë, gra të bukura”, tha ajo për median. “Ishte vërtet një përvojë”.

Anderson ishte një modele e njohur për revistën Playboy teksa u bë e famshme në fund të viteve 1980 dhe në fillim të viteve '90; 11 paraqitjet e saj në kopertinën e revistës janë një rekord në historinë 60-vjeçare të botimit, sipas Variety.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat