Ylli i skenës shqiptare, Albulena Ukaj vjen me një megaprojekt të jashtëzakonshëm - Bota Sot
Ylli i skenës shqiptare, Albulena Ukaj vjen me një megaprojekt të jashtëzakonshëm

Mediale Vip

Ylli i skenës shqiptare, Albulena Ukaj vjen me një megaprojekt të jashtëzakonshëm

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 14 nëntor 2017 Në ora: 19:32
Albulena Ukaj

“U pendova…” është mesazhi i njërës prej këngëve më të dëgjuara të Albulena Ukajt, këngëtares me zë melodioz, e cila mesa duket nuk pendohet sa i takon punës së nisur me shume dëshirë dhe pasion.

Në të vërtetë ajo tashmë ka në duar një projekt të ri, të shoqëruar me një klip vërtet profesional e të veçantë, të cilin, sipas të dhënave zyrtare, do ta realizojë në Bullgari. Kompozitori i kolonës muzikore, gjithashtu ëshë një emër i mirënjohur, por për momentin edhe atë po e lëmë që publiku ta zbulojë pas publikimit të këngës.

Suksese në punën e saj, këngëtares simpatike. Deri në lançimin e këngës së rradhës ju japim kënaqësinë të dëgjoni “Albulena Ukaj – UP”.BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test