The Weeknd “kalon fshesën” te fotot me Selena Gomez, pa u ndjerë aspak - Bota Sot
The Weeknd “kalon fshesën” te fotot me Selena Gomez, pa u ndjerë aspak

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

The Weeknd “kalon fshesën” te fotot me Selena Gomez, pa u ndjerë aspak

Më: 28 nëntor 2017 Në ora: 16:24
The Weeknd dhe Selena Gomez

Ditën e djeshme, ndërsa bota ishte kokë e këmbë e interesuar për detajet e fejesës së princit Harry me aktoren Meghan Markle, këngëtari The Weeknd e shfrytëzoi devijimin e vëmendjes për të “spastruar” në Instagramin e tij, duke mos lënë as gjurmën më të vogël të lidhjes së tij me Selena Gomez.

Përveç kësaj, normalisht The Weeknd e ka bërë unfollow ishin e tij, ashtu si ajo atë. Na vjen pakëz keq, sepse ishin foto (ashtu si çifti) të bukura.

Ja fotot e postuara nga The Weeknd në 10 muaj lidhje. Selena e bëri unfollow artistin rreth 10 ditë më parë, pasi ai u pa duke dalë nga apartamenti i Bella Hadid. Megjithatë, fotot e saj me të vazhdojnë të zënë hapësirë në Instagramin e këngëtares.

Image
Instagram
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test