Shkenda Dubova pozon komplet e zhveshur! Do ju çmend - Bota Sot
Shkenda Dubova pozon komplet e zhveshur! Do ju çmend

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Shkenda Dubova pozon komplet e zhveshur! Do ju çmend

Më: 29 nëntor 2017 Në ora: 13:57
Shkenda Dubova

Shkenda Dubova është këngëtarja e njohur e cila përveç kësaj gëzon edhe një biznes të sajin personal.

Por Shkenda në fotografinë e fundit të postuara e tepron! Shfaqet komplet e zhveshur teksa pozon e mbuluar vetëm me disa gjethe që mezi ia mbulojnë pjesët intime.

Ajo duket se nga qendra e saj e dobësimit e ka dobësuar dukshëm edhe veten sepse ajo në këto imazhe shfaqet shumë në formë.

Ndryshe Shkenda gjithmonë din të provokoj me pamjen e saj por edhe konsiderohet si person shumë i qeshur dhe e but.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test