Eros Grezda, i “parapëlqyeri” i Ilda Bejlerit - Bota Sot
Eros Grezda, i “parapëlqyeri” i Ilda Bejlerit

Mediale Vip

E mërkurë, 17 tetor 2018

Eros Grezda, i “parapëlqyeri” i Ilda Bejlerit

Më: 1 dhjetor 2017 Në ora: 10:01
Ilda Bejleri

E ftuar në “Wake Up”, Ilda Bejleri është ngacmuar nga dy moderatorët, Eno Popi dhe Isli Islami se cili është futbollisti më simpatik i kombëtares kuqezi.

Me pak mëdyshje Ilda Bejleri ka përzgjedhur Eros Grezdën, një zgjedhje që sipas saj është e vështirë sepse në kombëtaren shqiptare ka shumë djem simpatikë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test