Publikohet “Numra” nga Capital T dhe Mc Kresha - Bota Sot
Publikohet “Numra” nga Capital T dhe Mc Kresha

Mediale Vip

Publikohet “Numra” nga Capital T dhe Mc Kresha

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 20:04
Capital T

Është publikuar “Numra” nga Capital T në bashkëpunim me Mc Kreshën.

Kënga është e shoqëruar me klip të cilin mund ta shihni më poshtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test