Mark Marku ka ditëlindjen, urimi i Nora Muçajt është shumë interesant! - Bota Sot
Mark Marku ka ditëlindjen, urimi i Nora Muçajt është shumë interesant!

Mediale Vip

Mark Marku ka ditëlindjen, urimi i Nora Muçajt është shumë interesant!

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 15:49
Mark Marku dhe Nora Muçaj

Një tjetër çift i shoubizit shqiptar që kishte kohë që nuk ishte aktiv, u bë i gjallë.

Dhe shkas, është një ditëlindje!

Këngëtari Mark Marku po e feston ditën e lindjes, ndërsa është gruaja e tij, Nora Muçaj, ajo që e ka uruar në rrjete sociale, me një dedikim shumë interesant.

Këngëtarja shkruan në profilin e saj në Facebook, se Marku është shoku më i mirë i saj dhe që ia ka mbushur shtëpinë plot me lumturi.

Ajo thotë se ditëlindja e Markut, është një datë shumë speciale për të dhe i është mirënjohëse për dashurinë që ai ia ka falë.

Ndër të tjerash, Nora thotë se kur Marku nuk është në shtëpi, atë e ruajnë djemtë e tyre. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test