Edhe Enca e komenton Kim K, ja çka i tha - Bota Sot
Edhe Enca e komenton Kim K, ja çka i tha

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Edhe Enca e komenton Kim K, ja çka i tha

Më: 30 janar 2018 Në ora: 13:57
Enca/Kim Kardashian

Kim Kardashian ka 'dridhur' rrjetin me fotografinë e saj të fundit.

E veshur veç në tanga ka treguar gjoksin e saj gjigant dhe fotografinë e ka hedhur në Instagram.

Janë dashur shumë pak sekonda prej publikimit të kësaj fotografie që të marrë ‘flakë’ butoni like dhe kjo nuk është hera e parë që ajo e bën këtë për fansat.

Atë e kanë komentuar edhe emrat e njohur si Ermal Mamaqi dhe Enca.

Enca e quajti ‘yll’ Kim K.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test