Kjo është gazetarja që po bën “partall” Hashimin e Ramushin dhe “sja nin” aspak, por bën poza! - Bota Sot
Kjo është gazetarja që po bën “partall” Hashimin e Ramushin dhe “sja nin” aspak, por bën poza!

Mediale Vip

E mërkurë, 24 tetor 2018

Kjo është gazetarja që po bën “partall” Hashimin e Ramushin dhe “sja nin” aspak, por bën poza!

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 17:51
Kimete Berisha

Gazetarja dhe bllogerja e njohur, Kimete Berisha është e njohur për fjalorin e saj popullor, por mjaft të ashpër me të cilin nuk kursen as figurat më të larta politike në Kosovë. Nuk kursen as Hashim Thaçin e as Ramush Haradinajn, kurse si shumica e shqiptarëve, tregon simpati ndaj VV-së, shkruan Gazeta Lajm.

Veç kësaj ajo është e guximshme, sepse pas gjithë kritikave për “kokat” e shtetit, bën “poza” në stilin “spo ma nin” të cilat pastaj i shpërndan në rrjetet sociale, ku përveç mençurisë, nuk heziton ta eksponojë edhe bukurinë.

Prandaj edhe është një nga fytyrat më të klikuara dhe të pëlqyera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test