Gili dhe Raba me fustane elegante, Sasa shkon me pallto sportive - Bota Sot
Gili dhe Raba me fustane elegante, Sasa shkon me pallto sportive

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Gili dhe Raba me fustane elegante, Sasa shkon me pallto sportive

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 16:43
Gresa Pallaska

Festat janë ato që i bëjnë bashkë shumë nga fytyrat më të njohura të ekranit, duke i përfshirë aktoret, këngëtaret më me zë.

E një grup i tillë është formuar, nga Gresa Pallaska, Adriana Matoshi dhe Gili.

Të tri të famshmët iu kanë dhënë një imazh kaq të bukur nga ndeja e tyre, të cilat shihen të zbukuruara për këtë festë.

Derisa Gresa dhe Gili kanë shkuar me fustanet më të përzgjedhura, Sasa nuk ka mundur ta heq pallton sportive edhe e ulur në tavolinë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test