Rikthimi i Tunës: Kënga e parë në duet! - Bota Sot
Rikthimi i Tunës: Kënga e parë në duet!

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Rikthimi i Tunës: Kënga e parë në duet!

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 15:49
Tuna

 

Paraqitja e fundit në skenën muzikore ishte me këngën ‘Duam’ në festivalin Kënga Magjike 2016, ku u shfaq edhe shtatëzënë.

Muaj më vonë u bë nënë, e kjo bëri që të shkëputet për mbi 1 vit nga muzika por nuk do të pushoj dhe shumë.

Prive merr vesh që Tuna është duke punuar në disa këngë me të cilat ka menduar të rikthehet pas pak muajsh.

Sipas informacioneve, Sejdiu ka në plan një duet me një emër të madh por gjithçka do të mbahet surprizë deri në momentin e publikimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test