Tamara nuk i ndal pushimet - Bota Sot
Tamara nuk i ndal pushimet

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Tamara nuk i ndal pushimet

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 20:53
Tamara Ecclestone

Tamara Ecclestone po i shijon aktualisht pushimet e saj në Dubai, e shoqëruar nga e bija e saj, Sophia-n.

Ajo njihet për mënyrën luksoze të jetesës, dhe këto nuk janë pushimet e vetme që ajo i ka bërë deri më tash sivjet.

Trashëgimtarja e Formula 1, pozoi në bikine me ç’rast edhe zbuloi format e saj fantastike trupore.

Por fotografia e saj u bë edhe më embël nga prania e bijës së saj, e cila po qëndronte afër nënës së vet gjatë fotografisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test