Gjeneral Sylejman Selimi marton vëllain, dasmë e madhe në Klinë - Bota Sot
Gjeneral Sylejman Selimi marton vëllain, dasmë e madhe në Klinë

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Gjeneral Sylejman Selimi marton vëllain, dasmë e madhe në Klinë

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 22:19
Sylejman Selimi

Burrat e shtetit janë mbledhë në dasmën e vëllait të Gjeneralit Sylejman Selimit në Klinë.

Media raporton se Presidenti Hashim Thaçi, ish-kryetari Sami Lushtaku, zv. Kryeministri Dardan Gashi, deputeti i LVV Rexhep Selimi, Lahi Brahimaj, Jetullah Geci e komandatë të UCK-së nga Drenica e Dukagjini si dhe vet Sylejman Selimi morën pjesë në këtë gëzim të familjes Selimi.

Lajmin e plotë me foto e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test