Aida Doçi uron babain me rastin e ditëlindjes nëpërmjet kësaj fotografie - Bota Sot
Aida Doçi uron babain me rastin e ditëlindjes nëpërmjet kësaj fotografie

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Aida Doçi uron babain me rastin e ditëlindjes nëpërmjet kësaj fotografie

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 10:41
Aida Doçi

Babai i këngëtares Aida Doçi sot feston ditëlindjen.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të atin ajo ka zgjedhur rrjetet sociale për ta uruar edhe publikisht.

”Urime ditëlindjen babi, edhe 100” ka shkruar ajo përkrah një fotografie të bërë kolazh ku në njërën anë shihet një foto e babait të këngëtares e shkëputur nga arkiva dhe në anën tjetër torta e ditëlindjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test