Alfred Trebicka në spital...aktori tregon arsyen! - Bota Sot
Alfred Trebicka në spital...aktori tregon arsyen!

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Alfred Trebicka në spital...aktori tregon arsyen!

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 16:03
Alfred Trebicka

Shfaqja “Medea” ka bërë bashkë emra të madhej të aktorëve shqiptarë.

Ndër ta është edhe Alfred Trebicka.

Aktori ishte sot i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” nga ku rrëfeu incidentin që i ndodhi në teatër për shkak të të cilit përfundoi në spital.

“Në momentin e fundit të provës gjenerale për shfaqjen “Medea” u fikën dritat siç ndodh pas shfaqjes dhe një nga objektet e skenës nuk ishte në vendin ku kishte qenë gjithmonë dhe në atë errësirë duke tentuar të dal nga skena u përplasa me atë objekt hekuri. 

Në momentin e parë nuk mendova se ishte shumë rëndë por pasi u qetësua situata pashë që ishte e nevojshme një ndërhyrje kirurgjikale”, tha Trebicka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test