Armina zbulon dhuratat që i ka bërë Shkëlzeni për Shën Valentin - Bota Sot
Armina zbulon dhuratat që i ka bërë Shkëlzeni për Shën Valentin

Mediale Vip

E enjte, 15 nëntor 2018

Armina zbulon dhuratat që i ka bërë Shkëlzeni për Shën Valentin

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 16:43
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Blogerja, Armina Mevlani, e cila prej disa kohësh po përjeton një historia dashurie me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin, e kontaktuar nga moderatorët e PopCulture ka zbuluar dhuratat që partneri i saj i ka bërë në ditën e të dashuruarve.

Një tufë të madhe me lule dhe një byrzylyk, janë dhuratat që Shkelzen Berisha ka zgjedhur për të dashurën e tij, Arminën në ditën e Shën Valentinit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test