Ronela nis punë për këngën e re: Edhe Zerka në studio! - Bota Sot
Ronela nis punë për këngën e re: Edhe Zerka në studio!

Mediale Vip

Ronela nis punë për këngën e re: Edhe Zerka në studio!

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 16:57
Ronela Hajati dhe Young Zerka

“Diamanta” është kënga e fundit nga çifti Ronela Hajati dhe Young Zerka. Por, tani kanë nisur punë për një tjetër produksion, por jo në duet.

Mbrëmë, Ronela ka nisur punë për projektin e saj të ri, e atë e ka treguar përmes mediave sociale.

I pranishëm, aty ishte edhe Young Zerka, me siguri për ti ndihmuar në ide rreth këngës, pasiqë nuk mund ta mohojmë që dyshja kanë një kimi të mirë dhe në muzikë.

Këtë herë, Ronela do të vie solo, e të njëjtën rrugë do ta ndjek dhe Young Zerka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test