Elvana Gjata një yll i vërtetë për ditën e të dashuruarve, pozon pranë këtij mashkulli - Bota Sot
Elvana Gjata një yll i vërtetë për ditën e të dashuruarve, pozon pranë këtij mashkulli

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Elvana Gjata një yll i vërtetë për ditën e të dashuruarve, pozon pranë këtij mashkulli

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 21:21
Elvana Gjata

Elvana Gjata ka pak javë që është kthyer në Tiranë.

Ajo para pak ditësh realizoi një koncert privat ku ishin të ftuar vetëm 100 njerëzit e saj më të afërt.

Në këtë koncert ajo shfaqi gjashtë këngët akustike të albumit të saj më të ri “3”. Të gjitha këto këngë janë punuar nga vet këngëtarja, si dhe Pirro Çako e Darko Dimitrov.

 

Te shtunen..

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

Këtë të shtunë @elvanagjataaaa siç nuk e keni parë asnjë herë. Xing me Ermalin.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Përveç zërit të veçantë, Elvana njihet dhe për stilin e saj të cilit i kushton shumë rëndësi.

Ajo ka puzuar pranë komedianit të njohur Ermal Mamaqi, e që po duket një yll i vërtetë. E veshur me fustan të gjatë, të zi, e rregulluar deri në detaj, Elvana po duket e bukur si asnjëherë më parë.

Diva e muzikës shiptare do të jetë e ftuara e radhës këtë të shtunë në emisionin “Xing me Ermalin”, ku këtë e ka bërë të ditur dhe vet ai përmes një postimi të bërë llogarinë e tij në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test