Duda Balje publikon fotografi të nxehta nga pushimet - Bota Sot
Duda Balje publikon fotografi të nxehta nga pushimet

Mediale Vip

Duda Balje publikon fotografi të nxehta nga pushimet

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 07:38
Duda Balje me bashkëshortin

Me veshje sportive dhe më ndryshe se herave të tjera.

Duda Balje është njëra nga deputetet më të komentuara të kuvendit të Kosovës, kjo shkaku i fizikut të saj tërheqës. Duda është mjaft e ndjekur edhe në rrjete sociale, në të cilat kohëve të fundit po tregohet shumë aktive.

Image

 Këto ditë deputetja ka nisur pushimet bashkë me familjen në Kroaci, ajo në Instagram ka publikuar disa fotografi.

Me veshje sportive dhe e buzëqeshur pranë bashkëshorit e fëmijëve, ajo po duket bukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test