Në këtë vend e kaloi vikendin Alketa - Bota Sot
Në këtë vend e kaloi vikendin Alketa

Mediale Vip

Në këtë vend e kaloi vikendin Alketa

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 08:05
Alketa Vejsiu

Moderatorja Alketa Vejsiu është emër shumë i pëlqyer i ekranit shqiptar.

Ajo është goxha aktive në rrjete sociale ku përveç moderimit merret edhe me shumë aktivitete të tjera.

Gjatë vikendit ajo kishte vendosur të lë pas angazhimet në profesion dhe kishte shijuar ambientin me borë.

Në llogarinë e saj në Instagram, Alketa postoi disa imazhe në të cilat dukej më top-formë dje se po kënaqej në ambientin me borë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test