Shkenda Dubova e ‘zjarrtë’ në foton e fundit: Jeta është e mirë - Bota Sot
Shkenda Dubova e ‘zjarrtë’ në foton e fundit: Jeta është e mirë

Mediale Vip

Shkenda Dubova e ‘zjarrtë’ në foton e fundit: Jeta është e mirë

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 10:31
Shkenda Dubova

Këngëtarja Shkenda Dubova është shfaqur shumë provokative në foton e fundit të publikuar në Instastory.

E veshur e gjitha në të bardhë dhe duke zbuluar gjoksin seksi, ajo ka rrëmbyer sërish vëmendjen e mediave dhe publikut.

Shkenda Dubova njihet si një femër shumë tërheqëse dhe e pavarur, ku edhe ka sukses të madh në biznesin e saj privat.

Ajo ka treguar shpesh që muzikën e ka hobi por pavarësisht kësaj sukses ka pasur me projektet e publikuara an ipse diçka të re ka kohë të gjatë që nuk ka publikuar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat