Me fustanin e shkurtë e pamjen e hijshme, Eneda Tarifa ju mahnitë - Bota Sot
Me fustanin e shkurtë e pamjen e hijshme, Eneda Tarifa ju mahnitë

Mediale Vip

Me fustanin e shkurtë e pamjen e hijshme, Eneda Tarifa ju mahnitë

Më: 3 mars 2018 Në ora: 15:42
Eneda Tarifa

Eneda Tarifa është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë vite në skenë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku duket shumë në formë. Veshur me një fustan shumë të thjeshtë dhe të shkurtë, e kombinuar me aksesor.

Eneda kishte lëshuar flokët thjeshtë dhe ishte grimuar shumë pak.

Ndryshe, ajo nuk ka pasur një periudhë të lehtë kohën e fundit pasi që u bë e ditur se ajo ka kaluar përmes një divorci.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test