Ronela mesazh të gjitha grave: Sonte lerini burrat në shtëpi - Bota Sot
Ronela mesazh të gjitha grave: Sonte lerini burrat në shtëpi

Mediale Vip

Ronela mesazh të gjitha grave: Sonte lerini burrat në shtëpi

Më: 8 mars 2018 Në ora: 19:02
Ronela Hajati

Dita Ndërkombëtare e Gruas sot po festohet kudo në botë.

E një urim e mesazh për këtë ditë ka edhe këngëtarja Ronela Hajati.

Ajo ka hedhur një foto në Instastory ku tha se sonte gratë duhet festuar sa më shumë që munden.

Madje, Ronela i këshilloi ato që sonte t’i lënë burrat në shtëpi dhe të ndihen si 20 vjeçare!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test