Jennifer Lawrence: Nuk më pëlqen seksi, jam germafobe - Bota Sot
Jennifer Lawrence: Nuk më pëlqen seksi, jam germafobe

Mediale Vip

Jennifer Lawrence: Nuk më pëlqen seksi, jam germafobe

Më: 8 mars 2018 Në ora: 20:25
Jennifer Lawrence

Aktorja e famshme, Jennifer Lawrence që nuk lejon të shndërrojë veten në simbol të seksit.

Në një intervistë për The Sun, ajo zbuloi se bën shumë pak seks dhe se ajo është germafobe, pasi i detyron partnerët të kryejnë tesetit STI.

Aktorja 27-vjeçare ka qenë në lidhje me Darren Aronofsky, Nicholas Hoult dhe Chris Martin.

Por, ajo tash thotë se e urren kontaktin fizik, përfshirë edhe shtrëngimin e duarve, pasi ajo ka frikë nga prekja nga sëmundje të ndryshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test