Modelja seksi uron nënën për 8 Mars, ka një thirrje për të gjitha femrat - Bota Sot
Modelja seksi uron nënën për 8 Mars, ka një thirrje për të gjitha femrat

Mediale Vip

Modelja seksi uron nënën për 8 Mars, ka një thirrje për të gjitha femrat

Më: 8 mars 2018 Në ora: 20:30
Oriola Marashi dhe Xhoi Jakaj

Modelja seksi sot ka lënë pas fotot provokuese dhe i ka dedikuar nënës së saj një dedikim emocionues në ditën e 8 Marsit.

Oriola Marashi ka treguar më parë se ka një lidhje të ngushtë me mamanë e saj, e cila nuk është aspak e panjohur për publikun, Xhoi Jakaj.

‘NENA IME. Nëna ime e dashur, sa shumë që të dua.Faleminderit per gruan qe je , jam e lumtur qe jam vajza jote.Gezuar 8 marsin te gjithe femrave shqipetare! Deshira ime eshte qe kete vit ta suportojme me shum femra femren dhe te kemi lirine e te menduarit dhe vepruarit njesoj si gjinia tjeter.’ ka shkruar Oriola nuk postimin dedikuar nënës së saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test