Mimoza Shkodra befason me fotografinë e fundit, vë në pah linjat trupore - Bota Sot
Mimoza Shkodra befason me fotografinë e fundit, vë në pah linjat trupore

Mediale Vip

Mimoza Shkodra befason me fotografinë e fundit, vë në pah linjat trupore

Më: 11 mars 2018 Në ora: 18:16
Mimoza Shkodra dhe Seldi

Mimoza Shkodra mbetet një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare. Ishte fejesa e saj më Seldin ajo që mori jehonë të madhe mediatike.

Mimoza shpesh është komentuar edhe për paraqitjet e saj skenike. Ndërsa së fundmi ka befasuar më një fotografi të postuar në llogarinë e saj Instagram.

Më nje fustan të zi, ngjitur për trupi, Mimoza vë në pah linjat e saj trupore, veçmas të pasmet.

Ndryshe Mimoza dhe Seldi janë duke bashkëjetuar në Zvicër, ata madje kanë vënë edhe kunorë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test