A e keni ditur se “Xhek Setra” e ka gruan kaq të bukur, ia kalon të gjithave - Bota Sot
A e keni ditur se “Xhek Setra” e ka gruan kaq të bukur, ia kalon të gjithave

Mediale Vip

A e keni ditur se “Xhek Setra” e ka gruan kaq të bukur, ia kalon të gjithave

Më: 11 mars 2018 Në ora: 19:04
Naser Rafuna

Ai u bë i njohur me dy rolet e “Ganisë” dhe “Melit” në serialet, “Tre gjermanët e trashë”, përkatësisht “Kafeneja jonë”.

Bëhet fjalë për aktorin Naser Rafuna, ku së fundi po paraqitet me rolin e “Xhek Setrës” në serialin “Çka ka shpija”.

Lajmin me FOTO e gjeni KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test