Granit Xhaka mashtron keq të fejuarën e tij - Bota Sot
Granit Xhaka mashtron keq të fejuarën e tij

Mediale Vip

Granit Xhaka mashtron keq të fejuarën e tij

Më: 12 mars 2018 Në ora: 07:41
Granit Xhaka me të fejuarën e tij

Futbollisti i përfaqësueses zvicerane, Granit Xhaka ka filluar të bëhet shumë aktiv nëpër rrjete sociale.

Aty ku shpesh publikon imazhe nga fusha, trajnimet dhe fitoret e shumta por duke mos i lënë anash edhe momentet e këndshme familjare.

Së fundmi e ka publikuar një imazh të lezetshëm në ku shihet me të fejuarën të cilën e mashtron keq kinse po realizon foto e në fakt ishte duke e incizuar.

‘’Ajo po mendon se unë po bëj foto’’, shkruan Xhaka.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test