Ledri Vula momente gazmore me Albana Osmanin - Bota Sot
Ledri Vula momente gazmore me Albana Osmanin

Mediale Vip

Ledri Vula momente gazmore me Albana Osmanin

Më: 12 mars 2018 Në ora: 16:03
Ledri

Ledri Vula është një nga reperët më të talentuar dhe më të komentuar shqiptar. Reperi që njihet për hitet e tij të shumta, shpesh ka treguar edhe anën humane të tij.

Së fundmi ai i është bashkuar nismës “Ti je një lulediell” të Albana Osmanit. Ledri ka blerë bluzën me lulediell, ku nga grumbullimi i këtyre të hollave do të investohet në spitalet e fëmijëve.

Ledri ka postuar disa instastory në llogarinë e tij Instagram teksa shihet me prezantuesen Osmani. Të dy me bluza të lulediellit, duken tejet me stil dhe mjaftë të hareshëm. Ndërsa reperi këtyre fotografive u ka vënë edhe një mbishkrim, i cili tregon se nuk ka arritur të jetë serioz para shkrepjes së fotografive.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test