Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos - Bota Sot
Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

Mediale Vip

Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

Më: 13 mars 2018 Në ora: 15:10
Bleona Qereti/ Kastro Zizo

Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin.

Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur.

E nëpërmjet këtij imazhi dyshja e kanë dëshmuar se e kanë një miqësi shumë të afërt mes vete. Kjo nuk është hera e parë që Bleona dhe Kastro shihen bashkë.

Ndryshe kujtjomë se Bleona së fundmi ishte emri më i komentuar në media shkak i zhveshjes së tepruar teksa parakalonte në ‘Oscars’.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test