Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbulojë me pak rrjetë - Bota Sot
Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbulojë me pak rrjetë

Mediale Vip

Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbulojë me pak rrjetë

Më: 13 mars 2018 Në ora: 16:09
Eni Koçi

Kohëve të fundit këngëtarja Eni Koçi ka sjell një fotosesion të ‘zjarrtë’.

E si duket imazhet e realizuara nuk janë vetëm ato që kemi parë deri sot por këngëtarja seksi ka ende foto të pa publikuara që po i sjell herë pas here, shkruan lajmi.net

Sot e ka publikuar një foto të re pozë të cilën e ka bërë nga mbrapa dhe është kujdesur të duket seksi duke treguar të pasmet po jo krejtësisht.

Eni e ka dëshmuar se është një femër tërheqëse dhe ta ketë në duart aktualisht e ka fatin Genc Prelvukaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test