Sonit i shqyhet fustani por ajo nuk e vëren - Bota Sot
Sonit i shqyhet fustani por ajo nuk e vëren

Mediale Vip

Sonit i shqyhet fustani por ajo nuk e vëren

Më: 13 mars 2018 Në ora: 21:56
Soni Malaj

Ka pasur një koncert në Amerikë. 

E atje, Soni Malaj është paraqitur me një veshje shumë interesante.

Mirëpo, nuk është se gjithçka i shkoi mirë.

Ka qenë faqja ‘Vipat e Bllokut’ që në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet Soni e fotografuar nga prapa dhe gjithashtu vërehet se në pjesën e lartë Sonit i është shqyer veshja.

Madje, faqja në fjalë ka ironizuar këngëtaren duke i lënë fotos shkrimin “Na duhet nje rrobaqepse per Fustanin e Sonit”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test