Sot një ndër shqiptaret më të bukura – a e gjeni për kë bëhet fjalë - Bota Sot
Sot një ndër shqiptaret më të bukura – a e gjeni për kë bëhet fjalë

Mediale Vip

Sot një ndër shqiptaret më të bukura – a e gjeni për kë bëhet fjalë

Më: 13 mars 2018 Në ora: 22:27
Ish-Miss Shqipëri

Nëse e ndiqni në “Instagram” e keni vënë re se orët e fundit, ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi është bërë nostalgjike dhe ka postuar dhjetëra foto nga fëmijëria dhe adoleshenca.

Njëra prej fotove të cilën Almeda nuk e ka publikuar kurrë më parë është kjo kur ajo ka qenë bebe.

Lajmin me FOTO e gjeni KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test