Pas lajmit se i dëshiroi vdekjen fansit, reagon Albani - Bota Sot
Pas lajmit se i dëshiroi vdekjen fansit, reagon Albani

Mediale Vip

Pas lajmit se i dëshiroi vdekjen fansit, reagon Albani

Më: 26 prill 2018 Në ora: 21:26
Alban Ramosaj

Ka publikuar këngën e re ‘Ike’.

Por, ka qenë një lajm në lidhje me këtë këngë, që ka shqetësuar këngëtarin Alban Ramosaj.

Në lajm thuhet se Albani i ka dëshiruar vdjeken një ndjekësi, pasi ai nuk ia pëlqeu këngën.

Duke e ironizuar medien në fjalë, këngëtari tha se ky është një veprim i ulët për marrjen e klikimeve dhe të vëmendjes!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test