Lule Bajra vjen me hitin e ri, këngë që do pushtojë tregun gjatë sezonës verore - Bota Sot
Lule Bajra vjen me hitin e ri, këngë që do pushtojë tregun gjatë sezonës verore

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Lule Bajra vjen me hitin e ri, këngë që do pushtojë tregun gjatë sezonës verore

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 16 maj 2018 Në ora: 18:32
Lule Bajra, Gili, Ilir Beranin dhe Miti Gecin

Këngëtarja e njohur Lule Bajra tashmë ka finalizuar projektin e ri muzikorë për këtë sezonë verore, ndonëse shumë e angazhuar me evenimente të ndryshme ajo ka gjetur kohë për të përfunduar një këngë të re me bashkëpunëtorë Ilir Beranin dhe Miti Gecin.

Pa diskutim kënga do jetë një super hit dhe do dëgjohet gjithandej, e me këtë rast këngëtarja Bajra e ka paralajmëruar vet projektin e ri, "Sapo përfundova këngên e re, flm Ilir Berani & Miti Geci", shkruan mes tjerave Lule Bajra.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test