Luana prek me urimin e saj për Marinën: Nuk e di si do kishte qenë jeta ime pa ty… - Bota Sot
Luana prek me urimin e saj për Marinën: Nuk e di si do kishte qenë jeta ime pa ty…

Mediale Vip

Luana prek me urimin e saj për Marinën: Nuk e di si do kishte qenë jeta ime pa ty…

Më: 17 maj 2018 Në ora: 12:16
Luana dhe Marina Vjollca

Pas urimit të Getoarit, Marina Vjollca surprizohet nga gjysma e sja tjetër më e mirë .

Luan Vjollca ka zgjedhur një urim mjaft special për t'i shprehur gjithë dashurinë që ka për motrën e saj. Këtë 17 maj Marina feston 28 vjetorin e lindjes dhe është ditëlindja e parë si e martuar. 

'Nuk e di si do kishte qene jeta ime pa ty,por as nuk dua ta imagjinoj! Gjithmone bashke Gjysma ime. Gezuar ditelindjen jet. TE DUA ' shkruan Luana në postimin e saj. 

Në videon e publikuar Luana ka veçuar momentet më të ëmbla dhe më gazmore krah motrës së saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test