Harry Styles producent i komedisë për One Direction - Bota Sot
Harry Styles producent i komedisë për One Direction

Mediale Vip

Harry Styles producent i komedisë për One Direction

Më: 17 maj 2018 Në ora: 15:28
Harry Styles

Harry Styles do të jetë producenti ekzekutiv i një komedie të re e cila bazohet në ditët e hershme të bendit One Direction.

Me titullin “Happy Together” ky projekt do të lansohet në transmetuesin amerikan CBS.

Damon Wayans Jr dhe Amber Stevens West do të luajnë një çift të martuar, jetët e të cilëve do të ndryshojnë tërësisht kur me ta vjen të jetoje një yll i ri i muzikës pop. Në rolin e yllin në rritje do të shfaqet 24 vjeçari, aktor i filmit “Neighbours”, Felix Mallard.

Në këtë komedi do të shfaqen aspektet më interesante të jetës së Harry, në ditët e para të grupit One Direction.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test