Familjarët e Meghan Markle të paftuar në dasmën e saj festuan me kurora të Burger King! - Bota Sot
Familjarët e Meghan Markle të paftuar në dasmën e saj festuan me kurora të Burger King!

Mediale Vip

Familjarët e Meghan Markle të paftuar në dasmën e saj festuan me kurora të Burger King!

Më: 21 maj 2018 Në ora: 18:02
Halla dhe kusheriri e Meghan Markle

Halla dhe kusherinjtë e Meghan Markle nuk ishin ftuar në martesën mbretërore – por ata u ndjen si mbretër të së shtunës në mëngjes kur dhe po ndodhte martesa e familjares së tyre në Familjen Mbretërore.

Kjo pasi Heraunt Teresa dhe kusheriri i Meghan, Nick, u panë në një restorant të ushqimeve të shpejta të Burger King pranë shtëpisë së tyre pasi kishte mbaruar transmetimi televiziv i dasmës së Meghan me Princin Harry.

Heraunt Teresa, 67 vjeç dhe kushëriri Nick, 38 vjeç, goditën një restorant fast-food të Burger King pranë shtëpisë së tyre në Sanford, Florida, pasi mbaroi transmetimi televiziv i dasmës së Meghan dhe Princit Harry.

Dyshja madje u panë ndërsa po bartnin në kokat e tyre kurora të arta të Burger King.

Ata nuk kishin komentuar asgjë rreth vendimit që Markle të mos i ftonte në dasmës e saj mbretërore por pranuan se gjithë ceremoninë e përcolën përmes televizionit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...