Lisa Riley: Jam fejuar me shpirtin binjak - Bota Sot
Lisa Riley: Jam fejuar me shpirtin binjak

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Lisa Riley: Jam fejuar me shpirtin binjak

Më: 22 maj 2018 Në ora: 11:00
Lisa Riley

Lisa Riley ka bërë të ditur se është fejuar me shpirtin e saj binjak.

Aktorja ndau lajmin në Twitter me anë të një fotografie në të cilën u shfaq me unazë në gishtin e fejesës.

41-vjeçarja shkroi: “Po, tani mund të konfirmoj se thashethemet janë të vërteta. Jam fejuar me shpirtin tim binjak dhe dashurinë e jetës sime Al”.

“Ne nuk e kemi caktuar akoma ditën e martesës, por jemi të lumtur së bashku”, shkroi më tej Lisa.

Artistja nuk ka zbuluar asgjë tjetër rreth partnerit të saj, përveç emrit Al.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test