Vajza e këngëtarit shqiptar tregon të pasmet super seksi - Bota Sot
Vajza e këngëtarit shqiptar tregon të pasmet super seksi

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Vajza e këngëtarit shqiptar tregon të pasmet super seksi

Më: 23 maj 2018 Në ora: 11:47
Keisi Medini

Kjo nuk pritej nga vajza e këngëtarit shqiptar, Sabian. 

Modelja Keisi Medini ka provokuar keq rrjetin. Ajo ka pozuar më e nxehtë se zakonisht në fotot e fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Veshur me bikini ajo ka kthyer  të pasmet bombastike, të cilat janë thuajse në shesh.

Më tunduese se kaq Keisi nuk mund të pozonte dhe ashtu siç ka cilësuar dhe vetë kjo është një mënyrë si  ajo ndjehet mirë me veten, të paktën një minutë. 

Për të shmangur komentet ofenduese Keisi e ka mbyllur këtë opsion në profilin e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test