Ylli i ‘Game of Thrones’ martohet muajin e ardhshëm? - Bota Sot
Ylli i ‘Game of Thrones’ martohet muajin e ardhshëm?

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Ylli i ‘Game of Thrones’ martohet muajin e ardhshëm?

Më: 27 maj 2018 Në ora: 08:06
Kit Harington dhe Rose Lesli

Thuhet se Kit Harington dhe Rose Leslie do të martohen muajin e ardhshëm.

Evenung Express thotë se një njoftim për martesë është publikuar jashtë një zyre regjistrimi në qytetin Aberdeenshire të Huntly. Shënimi thotë se çifti do të martohet më 23 qershor.

Dasma me sa duket do të zhvillohet në kështjellën Ëardhill, e cila është shtëpia stërgjyshore e familjes së Leslie.

Harington dhe Leslie zbuluan fejesën e tyre për një gazetë shtatorin e kaluar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test