Sherri për veshjen mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit, flet Shakohoxha: Ilda ka një… - Bota Sot
Sherri për veshjen mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit, flet Shakohoxha: Ilda ka një…

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Sherri për veshjen mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit, flet Shakohoxha: Ilda ka një…

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 07:05
Mustafa Nano, Ilda Bejleri dhe Dritan Shakohoxha

Një nga komentatorët më të njohur të futbollit, Dritan Shakohoxha ishte i ftuar në emisionin e gatimit “Kripë dhe Piper” i cili transmetohet në “INTV”.

Përveç se ka gatuar me dy shefat e kuzhinës ai ka folur edhe rreth botërorit “Rusi 20108”, por edhe për debatin e madh që u bë në lidhej me sherrin ndërmjet Mustafa Nanos dhe gazetares së futbollit Ilda Bejleri.

Duke u nisur nga debati i Ilda Bejlerit me Mustafa Nanon, lidhur me veshjen e saj, Shakohoxha u pyet nga Indriti nëse duhet diskutuar tema e veshjes?

Komentatori i njohur u shpreh se Ilda është super gazetare, shumë profesioniste dhe me një karrierë prej 13-vitesh si gazetare, pra sipas Dritan Shakohoxhës, nuk është nevoja për të diskutuar çfarë ka veshur Ilda.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test