Këtë gjë e bëri bashkëshortja e Granit Xhakës para fillimit të ndeshjes Zvicër-Serbi - Bota Sot
Këtë gjë e bëri bashkëshortja e Granit Xhakës para fillimit të ndeshjes Zvicër-Serbi

Mediale Vip

E martë, 20 nëntor 2018

Këtë gjë e bëri bashkëshortja e Granit Xhakës para fillimit të ndeshjes Zvicër-Serbi

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 20:35
Graniti dhe Leonita

E gjithë vëmendja sonte është tek ndeshja futbollistike Zvicër- Serbi.

Kjo për shkak se në skuadrën e Zvicrës luajnë disa prej futbollistëve shqiptarë, të cilët na bëjnë krenarë.

E njëri prej tyre është edhe Granit Xhaka, bashkëshortja e të cilit para fillimit të ndeshjes ndau disa imazhe me ndjekësit.

Leonita kishte veshur fanellën me emrin e Granitit dhe disa imazhe të tjera, përmes të cilave u dëshironte sukses edhe shqiptarëve të tjerë që luajnë për Zvicrën.

 

#hoppschwizz???????? #XHAKA10 @granitxhaka ??????????

A post shared by LEONITA XHAKA ? (@__ll.gx__) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test