Orinda Huta shfaqet ujë e sapun, ja si duket pa make-up - Bota Sot
Orinda Huta shfaqet ujë e sapun, ja si duket pa make-up

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Orinda Huta shfaqet ujë e sapun, ja si duket pa make-up

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 13:23
Orinda Huta

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura e më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Orinda Hutën, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në rrjetin social “Instagram” ku është mjaft aktive.

Sot moderatorja ka publikuar në “Instastory” një foto që me siguri i ka lënë të gjithë ndjekësit me gojën hapur.

Orinda shfaqet pa pikë grimi në fytyrë dhe duket si një vajzë e vogël, mjaft e freskët dhe e ëmbël, me një lëkurë perfekte.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test