Almeda ju përshëndet me këtë foto provokative nga ky vend mahnitës - Bota Sot
Almeda ju përshëndet me këtë foto provokative nga ky vend mahnitës

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Almeda ju përshëndet me këtë foto provokative nga ky vend mahnitës

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 14:14
Almeda

Modelja e njohur shqiptare por që jeton në Turqi, Almeda Abazi ka zgjedhur një fotografi mjaftë të bukur për të i përshëndetur ndjekësit e saj në “Instgram”.

Në këtë fotografi ajo shihet mbi një shkëmb e ku në prapavijë ka një pamje shumë të bukur.

Me dy gishta të ngritur lartë dhe e veshur në të bardha ajo duket mahnitëse.

Përndryshe ajo është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test