Me këtë stil të flokëve, vështirë se mund ta njihni Ryva Kajtazin! - Bota Sot
Me këtë stil të flokëve, vështirë se mund ta njihni Ryva Kajtazin!

Mediale Vip

Me këtë stil të flokëve, vështirë se mund ta njihni Ryva Kajtazin!

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 20:49
Ryva Kajtazi

Është emër shumë i dashur për publikun.

Bëhet fjalë për artisten Ryva Kajtazi e cila është tejet aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të llojllojshme.

E në një që ka hedhur në “Snapchat”, ajo ka ndërruar stilin e flokëve ku padyshim se duket krejtësisht tjetër, madje kështu rrallë mund ta shihni.

“Sa e bukur jom bo”, ka shkruar ajo.

“Thehet zemra”, është bashkëpunimi i fundit me Shqipri Kelmendin që u prit mirë nga publiku dhe fansat e dyshes. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...