Artisti Avni Hadërgjonaj me Nurteel çfarë po "gatuajnë", ndonjë hit?! - Bota Sot
Artisti Avni Hadërgjonaj me Nurteel çfarë po "gatuajnë", ndonjë hit?!

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Artisti Avni Hadërgjonaj me Nurteel çfarë po "gatuajnë", ndonjë hit?!

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 17 korrik 2018 Në ora: 18:14
Nurleti dhe Avni Hadërgjonaj

Ka ardhur disa ditë për pushime në vendlindjen e tij në Pejën e bukur dhe si duket po ebkalon për mrekulli.

E kemi fjalën për artistin Avni Hadërgjonaj, i cili shihet se mes shumë miqëve dhe familjarëve që po i takon ka takuar edhe producentin e njohur Nurtel, ku ka postuar një foto me të duke na lënë të kuptojmë se pse është takuar.

Ndoshta ata të dy po gatuajnë ndonjë këngë që pritet të vijë si projekt muzikor më i ri i këngëtarit, pasi ka pak kohë që ai nuk ka sjellë ndonjë këngë, e nga ata të dy Avniu dhe Nurteli duhet tashmë të presim një hit të bukur shqiptar.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test