Amber Rose me të dashur të ri - Bota Sot
Amber Rose me të dashur të ri

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Amber Rose me të dashur të ri

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 22:54
Amber Rose dhe Monte Morris

Amber Rose dhe i dashuri i saj i ri Monte Morris, duket se janë në një lidhje serioze.

Çifti kanë vendosur t’i përkushtohen njëri-tjetrit, dhe kanë filluar t’ju tregojnë të afërmve për lidhjen e tyre. Amber dhe Morris janë duke kaluar pothuajse tërë kohën së bashku, dhe sipas burimeve të afërta me çiftin ka një kimi fantastike mes tyre.

Sipas TMZ dyshja janë njoftuar një vit më parë përmes një miku të përbashkët, ndërsa kanë nisur romancën gjatë muajit të fundit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test