Angela Martini filmon trupin nga afër, atraktive në plazh - Bota Sot
Angela Martini filmon trupin nga afër, atraktive në plazh

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Angela Martini filmon trupin nga afër, atraktive në plazh

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 20:05
Angela Martini

Është një nga modelet më të komentuara shqiptare.

Angela Martini ka disa ditë prej kurë ka filluar pushimet, duke vizituar kështu destinacione të ndryshme.

Pas Bodrumit, ajo dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu udhëtuan për në Mykonos, ku po shijojnë pa fund pushimet.

Në rrjete sociale, modelja ka publikuar vazhdimisht imazhe të reja, në të cilat shfaqet me rroba banjo.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi me disa imazhe, të cilat i postoi në Instagramin e saj, e ku në fokus ishte gjoksi i saj. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test