Vëlla e motër bashkojnë forcat! Vjen dueti nga Beatrix dhe Alban Ramosaj - Bota Sot
Vëlla e motër bashkojnë forcat! Vjen dueti nga Beatrix dhe Alban Ramosaj

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Vëlla e motër bashkojnë forcat! Vjen dueti nga Beatrix dhe Alban Ramosaj

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 16:25
Alban Ramosaj dhe Beatrix Ramosaj

Ka pak ditë prej kur Alban Ramosaj dhe Beatrix Ramosaj kanë paralajmëruar një këngë të re.

Dyshja sapo kanë publikuar projektin më të ri në kanalin YouTube dhe mban titullin “Get High.

Tekstin dhe muzikën e këngë e kanë shkruar vetë Albani dhe Beatrixi, ndërsa kanë vendosur të bashkëpunojnë me “Tull Production”.

Kënga është në gjuhën angleze dhe e sollën vetëm në versionin audio.

Më poshtë mund ta dëgjoni  këngën më të re me titull “Get High” nga Beatrix dhe Alban Ramosaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test